Notebook ekran

Notebook ekran
notebook-ekranNotebook ekran kırılma probleminde, lcd ekran değişimi gerekmektedir.Notebook ekranınızın modeli ve kullandığı ekrana göre teknik servis desteği ile değişiklik işlemi yapılmalıdır.

Birkaç model notebookta lcd ekranının ön kısmında ayrı bir yapı olarak başka bir panel bulunmaktadır.Eğer ki sizin bilgisayarınız bahsi geçen modellerden biri ise sadece ön koruma paneli değişimi yapılarak sorun çözüme ulaştırılabilmektedir.

İrtibat için ; 0 232 441 5258 – 0 507 540 7070

Asus notebook servisi

Teknik servisimizde işlem gören bilgisayarlarınızda; parça değişimleri parça garantisi altına alınır.

Onarım gören notebooklar onarım garantisi altına alınır. Garanti süreleri parça yada yapılan işlemler doğrultusunda farklılık göstermektedir.
Notebook hard disk, ram, işlemci, ekran kartı, soğutucu fan gibi parçalar 2 yıl parça garantisindedir.

Notebook klavye, adaptör, batarya gibi parçalar 1 yıl parça garantisindedir.Stok bilgisi için teknik servisimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

ONAY ALINMADAN HİÇBİR İŞLEM YAPILMAZ

Asus Adaptör

Asus Adaptör
Asus notebook adaptörleri stoklarımızda mevcut olup,
doğru voltaj ve amper değerleri ile müşterilerimize adres teslimatı yada teknik servisimizden bizzat teslim alarak işlem yapılmaktadır.

Değişken amperaj ve voltajları olan adaptörler için teknik servis birimi ile irtibat kurunuz.Tüm notebook marka ve modellerinde adaptör kullanımları doğru voltaj ve amper ile sağlanmalıdır.

İrtibat; 0 232 441 5258- 0 507 540 7070
Tüm adaptörler 1 yıl garanti kapsamındadır.

Asus batarya

Asus Batarya – Asus Pil
Asus notebook – laptop bataryaları, farklı modellere uygun olarak stoklarımızda mevcuttur.

Asus notebook bataryalarının ortak özelliği olan performanslı yapıları, satışa sunulan bataryalar için de geçerli olup, notebook batarya doğru kullanım kriterlerine uyulduğu taktirde uzun sürelerce kullanılabilir.Adaptör bağlantısı ve bataryanın beraber kullanımı, bataryaların performans ömrünü kısalttığını unutmayınız.Batarya sadece şarj esnasında elektrik bağlantısı ile kullanılmalı ve elektrik olmayan ortamlarda kullanılmak üzere batarya cihaza bağlı olmalıdır.!

Konuşmayı Başlat
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button